Ресторан та Бар Галактика

У затишному барі «Зорепад» Ви матимете змогу в приємній та спокійній атмосфері поспілкуватися за філіжанкою кави чи інших напоїв (в наявності найширший вибір прохолоджувальних та алкогольних напоїв найвищої якості!) з друзями чи рідними.
Детальніше Забронювати
Великий, просторий весільний зал за Львовом, чудова атмосфера затишку, сімейного тепла з’єднались, щоб подарувати Вам свято, на яке Ви чекали усе життя. Замовлення та організація весілля, пошук весільних та банкетних залів у Львові вже не буде таким складним, а легким та зручним, завдяки„Галактиці”. 
Детальніше Забронювати
У готельно-розважальному комплексі „Галактика” у Вас є чудова можливість відсвяткувати будь-яку урочисту подію з особливою радістю та щастям, адже оренда весільних та банкетних залів відбувається легко, зручно та швидко. 
Детальніше Забронювати
Кафе-бар «Літній дворик» - це невеликий затишний заклад із прекрасним обслуговуванням і доброзичливою атмосферою.
Детальніше Забронювати
Пропонуємо Обідний зал зал на 30 осіб.
Детальніше Забронювати
Ресторан Галактика Що вам більше до смаку: європейська чи українська кухня? Важко визначитися? Завітайте в ресторан «Галактика» - там вам точно не доведеться вибирати, адже шеф-кухар ресторану готує на стільки смачно, що з’їсти захочеться все!
Детальніше Забронювати