Весільний зал | готель Галактика

Опис


За межами Львова, у мальовничому куточку розташувався готельно-розважальний комплекс „Галактика”. Тут для Вас відчиняються двері у неймовірну казку, на яку перетвориться будь-яка урочиста подія. Святкування за містом стане удвічі приємнішим, адже навколо – прекрасна заміська природа Львова.

У житті людини багато важливих подій, до яких потрібно ретельно готуватись та планувати, від яких ми очікуємо море вражень та емоцій. Важливою урочистою подією, днем зародження нової сімї стає день весілля, тому надзвичайно важливим є належне святкування весілля у Львові, проведення цієї урочистості на найвищому рівні. Кожна молода пара мріє, щоб цей день був неповторний, романтичний та казковий, тому обирає для святкування ресторан для весілля у готельно-розважальному комплексі „Галактика”, що знаходиться за межами Львова. Проведіть своє весілля у рідному місті Львів та відчиніть весільні зали для святкування найважливішої події.

Великий, просторий весільний зал за Львовом, чудова атмосфера затишку, сімейного тепла з’єднались, щоб подарувати Вам свято, на яке Ви чекали усе життя. Замовлення та організація весілля, пошук весільних та банкетних залів у Львові вже не буде таким складним, а легким та зручним, завдяки„Галактиці”. Адже у нашому розважальному комплексі розташований чудовий банкетний зал для весілля. Елегантний та легкий інтер’єр, прекрасне оформлення і декор будуть сприяти казковій атмосфері свята та незабутніх митей. Весілля і фуршети, а також зали для весілля Ви з легкістю можете переглянути на фото, а також дізнатись ціну весілля на одну людину.

Пориньте у казку із головою, подаруйте собі миті насолоди та щастя разом із „Галактикою”, а Ваше весілля, проведене недалеко за Львовом стане подвійною казкою. Пориньте у атмосферу гармонії та кохання, подаруйте собі незабутнє весілля та створіть казку власного життя.


Готельно-розважальний комплекс «Галактика» - ідеальне місце для проведення:

  • Корпоративних заходів
  • Весіль
  • Vip-вечірок
  • Випускних вечорів

Пропонуємо Вам vip-зал на 30 осіб, зал ресторану на 70 осіб та  350 осіб.

 Індивідуальний підхід до кожного клієнта!