Каталог послуг оздоровлення

Ціна 500 / 600 грн.
Фінська сауна з басейном
Ціна 500 /600 грн.
Римська парна – ідеальний варіант для відпочинку та оздоровлення.
Ціна 500 / 600 грн.
Пропонуємо Вам відвідати нашу Лазню на дровах з віниками та басейном.
Пропонуємо Вашій увазі тренажерний зал оснащений велотренажером, біговою доріжкою, орбітреком, спортивною лавкою та силовою станцією «Апекс» фірми «House Fit».
Ціна 15 Грн.
Ефективний та потужний турбо-солярійКожен, хто хоча б раз відпочивав у комплексі “Галактика” чув або ж користувався нашими послугами для оздоровлення душі та тіла. У перелік входять фінська сауна, римська парна, руська баня, тренажерний зал та солярій, тобто кожен зможе вибрати саме те, що любить. Якщо ви ще не бували у нас та не чули про всі перераховані послуги, тоді зараз ми розповімо про всі переваги та недоліки кожної з них окремо. Отож, почнемо з початку:

Фінська сауна з басейном

Фінська сауна переводитися дослівно, як будинок з дерева. У Фінляндії сауни дуже широко поширені. Можете тільки уявити собі, на кожного фіна тут доводиться по дві сауни. Пов'язано це по більшій мірі з особливостями фінського клімату і просто любові до саун.

Фінська сауна сьогодні надзвичайно популярна не тільки в Фінляндії, але і по всьому світу, зокрема і у готелі “Галактика”. Вона становить деяку конкуренцію російській лазні, хоча методи парки в них абсолютно різні і націлені вони на різний результат. Російські лазні славляться наявністю рясного пара, у фінській ж сауні не дивлячись на досить високі температури, які часом досягають 100 градусів за Цельсієм, вологість є досить низькою - мінімальної.

Що стосується оздоровчих ефектів, якими славиться фінська сауна, то сюди можна віднести - дуже швидке і ефективне прогрівання тіла і як наслідок виведення через піт всіх шлаків і бруду, які накопичилися в порах шкіри. Деякі любителі приємних ароматів і розслаблення воліють використовувати фінську сауну в якості місця для релаксації. Але, не варто забувати, що тривале перебування в сауні може нашкодити вашому здоров'ю. Тому після її відвідин дуже до речі буде охолодити і підбадьорити свій організм, прийнявши холодний душі або занурившись в басейн.

Римська парна з джакузі

Вважається, що традиція паритися в лазні зародилася в Давньому Римі, і римські лазні (терми) відрізнялися розкішшю, витонченістю і багатством внутрішнього оздоблення. Терми складалися з великої кількості приміщень, що вказувало певні правила, як ходити в лазню.

Конструктивні особливості лазні полягають в наступному: стать і лежаки, облицьовані мармуром, в термах підігріваються, і гарячий камінь, на якому так приємно лежати, розслабляє і відновлює весь організм.

Повітря в римській лазні, який зазвичай ароматизують цілющими маслами, вологе (практично, 100%), температура досягає 60 ° С. Густа пара, м'яке тепло, що обволікає тіло, сприяє поступовому прогріванню організму, в результаті відкриваються пори, очищається шкіра, прискорюється обмін речовин і відбувається омолодження всього організму.

Римська лазня служить профілактикою захворювань серцево-судинної, дихальної, ендокринної системи, однак при деяких захворюваннях відвідування лазні може нашкодити (онкологія, гострі захворювання дихальних шляхів і т.д.), тому консультація лікаря перед відвідуванням лазні таким людям необхідна.

Після римської лазні кожному буде приємно поніжитись у джакузі. Гідромасажні ванни (або ж джакузі) з'явилися в середині двадцятого століття для використання в терапевтичних цілях. Вони одразу здобули популярність за рахунок своїх корисних властивостей для організму.

Гідромасаж рахують по ефективності на другому місці після мануальних технік. Він такий же корисний, як і звичайний масаж, тільки при цьому додається лікувальна дія води. Занурене у воду тіло відчуває менший біль, втому і напругу.

Джакузі в якості лікувальних процедур використовується в терапії імунних розладів, хвороб опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту, при нервових і статевих розладах, при порушеннях кровообігу і ожирінні.

Людина, занурюючись у воду, відчуває розслаблення, м'язові затиски знімаються, відходить біль. За рахунок подачі води під тиском поліпшується кровообіг.

Лазня на дровах з басейном

Традиційну Лазню на дровах ще називають парною. Температура повітря в термальній камері (так називають парилку) зазвичай досягає + 40-60⁰C. Вологість повітря може коливатись від 40% до 90-100%.

У  лазні, крім високої температури, присутня ще і висока вологість, тому випаровування поту утруднено, і він просто стікає по шкірі. В результаті поверхня тіла може нагріватися до 39-44⁰C, а температура внутрішніх органів підвищується до 38-39⁰C.

При цьому в організмі відбуваються численні зміни: розширюються підшкірні судини, за рахунок втрати рідини підвищується в'язкість крові, її згортання, частішає дихання, частота пульсу підвищується на 25-30 ударів в хвилину, розслабляються м'язи, виділяються різні біологічно активні речовини, розширюються бронхи, в них зменшується кількість слизу, прискорюється обмін речовин. Коли людина виходить із лазні і обливається холодною водою, частота пульсу різко падає, судини звужуються. Що може бути кращим, ніж після хорошої баньки окунктись в холодний басейн на відкритому повітрі?! Отож бо і воно…

Тренажерний зал

Користь від фізичних навантажень доведена вже давно. Тримати своє тіло в тонусі просто таки необхідно, тож відвідування тренажерного залу для людини, яка слідкує за здоров’ям свого тіла обов’язкове. Приїхавши в готель у Львові “Галактика” ви отримуєте можливість безкоштовно відвідувати тренажерний зал, не варто втрачати можливість доглядати за собою. Проводьте час з користю!

Солярій

На території готельно-відпочинкового комплексу “Галактика” всім відвідувачам надається можливість відвідати наш новенький солярій. Ви запитаєте, навіщо це вам? Тоді наводимо аргументи, чому все таки потрібен солярій для відвідування:

  1. Під дією ультрафіолету утворюється вітамін D, який відповідає за засвоєння кальцію і фосфору. Ці мікроелементи впливають на міцність наших кісток, беруть участь в обміні речовин і енергії.

  2. Солярій сприяє виробленню ендорфінів - гормонів щастя і задоволення. Але для синтезу цих гормональних речовин буде куди корисніше займатися в тренажерному залі або будинку, не ризикуючи зашкодити шкірі.

  3. Ультрафіолет покращує стан шкіри. Про користь солярію при шкірних захворюваннях говорять багато любителів позасмагати взимку. Так, помірні дози ультрафіолету надають позитивний вплив на хронічний перебіг екземи, псоріазу, атопічного дерматиту. У перші дні після відвідування солярію шкіра дійсно очищається, зменшуються ознаки запалення, стають менш помітними пігментні плями.Бореться зі стресом і депресією

  4. Ультрафіолет допомагає боротися зі стресом. Цю корисну властивість солярію можна оскаржити. Тож, коли ви вперше приходите за штучною засмагою, ультрафіолет розслабляє, дарує відчуття приємної втоми, допомагає забути про проблеми. Але з часом заспокійлива дія солярію припиняється, настає звикання. Та й ультрафіолетовий вплив саме по собі є стресом для клітин, викликає збій в роботі імунної системи, сильно стомлює і на деякий час знижує активність природних захисних механізмів.

  5. Солярій готує шкіру до засмаги. Якщо ви взимку плануєте відпочинок у спекотній країні, варто використовувати ультрафіолет для плавного переходу з холодного клімату в теплий. Рекомендується застосовувати генератор з невеликою дозою В-променів. Достатнього всього 1 сеансу тривалістю не більше 5 хвилин, щоб підготуватися до поїздки в заморські країни.

Якщо вас зацікавила хоча б одна із запропонованих послуг після всіх наведених вище аргументів, тоді не зволікайте та замовляйте собі підходящу за телефоном на сайті або натиснувши кнопку “Забронювати” чи просто на рецепції у адміністратора. Ми завжди будемо раді допомогти вам з вибором. Приємного вам відпочинку!