Бенкетний зал у Львові | комплекс Галактика

У готельно-розважальному комплексі „Галактика” у Вас є чудова можливість відсвяткувати будь-яку урочисту подію з особливою радістю та щастям, адже оренда весільних та банкетних залів відбувається легко, зручно та швидко. 
Детальніше
Задати питання

Опис


Пориньте в атмосферу казки, магії та мрій разом із готельно-розважальним комплексом „Галактика”. Тут Ви відкриєте для себе нові грані романтики і ніжності, радості та свята разом із коханими, близькими та друзями. Скористайтесь прекрасною можливістю відпочити за межами Львова, у мальовничій та живописній місцевості за містом.

У готельно-розважальному комплексі „Галактика” у Вас є чудова можливість відсвяткувати будь-яку урочисту подію з особливою радістю та щастям, адже оренда весільних та банкетних залів відбувається легко, зручно та швидко. На Вас чекають святкові і просторі урочисті банкетні зали та ресторан для банкету, а також море радості та позитивних емоцій завдяки якісному обслуговуванню, прекрасному дизайну та оздобленням. Святкування банкетів стане для Вас незабутньою подією у житті та запам’ятається надовго. Ваші урочисті події, банкети та фуршети будуть найкращою подією у Вашому житті.

Тепер організація банкетів буде справжнім дивом завдяки вмілій та злагодженій роботі готельно-розважального комплексу, що розташований за Львовом. Елегантність та стиль, вишуканість та прекрасна організація банкетів, гармонія, що вміло поєднана із якістю не залишить Вас байдужими.

Банкети і фуршети, чудова організація свята, просторі зали для банкетів та урочистих подій чекають на Вас, щоб створити атмосферу гармонії та любові у комплексі „Галактика”. Ви з легкістю можете дізнатись ціну банкету на одну людину, а також переглянути фото, адже банкети у Львові й за його межами – справжня подія у житті. Відпочивайте та святкуйте у неперевершеній атмосфері елегантності, затишку та романтики.

Казкове місто Львів чекає на Вас, а готельно-розважальний комплекс „Галактика” втілить казку у життя, щоб Ваші банкети були справжнім подарунком долі.


Готельно-розважальний комплекс «Галактика» - ідеальне місце для проведення:

  • Корпоративних заходів
  • Весіль
  • Vip-вечірок
  • Випускних вечорів

Пропонуємо Вам vip-зал на 30 осіб, зал ресторану на 70 осіб та  350 осіб.

 Індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Галерея