Дисконтна програма

Дисконтна програма

Правила участі у дисконтній програмі:

Ми цінуємо наших гостей і докладаємо всіх зусиль для того, щоб відпочинок у нас був максимально приємним. Тому ми розробили накопичувальну систему знижок, метою якої є створення ще більш комфортного перебування у готельно –розважальному  комплексі «Галактика» кожного з наших гостей.

«Срібна карта» (видається за умови, що гість скористувався послугами готелю, ресторану та іншими додатковими послугами на загальну суму не менше 15 000 грн.)  Відпочиваючи з друзями у нашому комплексі та користуючись послугами ГРК «Галактика», розраховуючись при цьому «Срібною» карткою постійного клієнта, Ви накопичуєте на неї гроші. Коли сума перевищить  35 000 грн, Ви переходите на «золотий рівень», урочисто отримуєте «Золоту» картку» і продовжуєте заощаджувати насолоджуючись відпочинком. Коли на Вашій картці сума буде дорівнювати 70 000 грн – Ви отримуєте «Платинову карту» ГРК «Галактика»і користуєтесь її перевагами

Вид картки

Знижки

Страви кухні

Бар «Зорепад»

Оздоровчий комплекс (сауна, басейн, джакузі, римська парна)

 Готель 

СРІБНА

7%

7%

7%

7%

ЗОЛОТА

10%

10%

10%

10%

ПЛАТИНОВА

15%

15%

15%

15%


Правила користування дисконтною карткою

1. Картка є власністю готельно-розважального комплексу «Галактика» (далі ГРК «Галактика») та може бути вилучена у клієнта з наступних причин:

-          недотримання правил користування карткою;

-          пошкодження майна ГРК «Галактика»;

-          у разі надання клієнту картки вищого рівня.

2. Дозволяється передавати картку іншим особам.

3. Знижки надаються згідно здисконтною  програмою  та не сумуються з іншими знижками, що діють в готелі.

4. Знижки поширюються на гостей, котрі забронювали номери безпосередньо у готельно ресторанному  комплексі «Галактика» або через сайт готелю.

5. Адміністрація ГРК «Галактика» залишає за собою право змінювати правила користування карткою, не повідомляючи про це учасника програми

6. Використані кошти зараховуються на Вашу картку лише при пред’явленні її адміністратору чи бармену.

7. Під час організації та проведення клієнтом бенкетів, весіль, корпоративних вечірок, презентацій та інших урочистих подій дисконтна програма не діє (лише при попередній домовленості з адміністрацією закладу).

8. Знижка при проведені банкетів може бути надана клієнтові за розпорядженням директора ПП «Матвол» за письмовим зверненням клієнта.

9. Якщо картку було втрачено, то нову картку можна придбати за 200 грн. в адміністратора готелю «Галактика».

Відпочивайте з нами!!!