ФІнська сауна з басейном

Опис


Різні народи винайшли різні типи лазень. Усім відома, наприклад, російська лазня. Однак сьогодні популярнішою є саме фінська сауна. Фінська сауна передбачає температуру 100-120° і вологість 5-7%.

Глибоке прогрівання тіла та його охолодження за допомогою водних процедур тренує терморецептори шкіри, центри терморегуляції, центральну нервову систему, капіляри, потові залози. Вплив високої температури активізує кровообіг та обмін речовин. Разом із потом з організму виводяться шлаки, зі шкіри злущується зовнішній шар епідермісу.

Фінська сауна переводитися дослівно, як будинок з дерева. У Фінляндії сауни дуже широко поширені. Можете тільки уявити собі, на кожного фіна доводиться по дві сауни. Пов'язано це по більшій мірі з особливостями фінського клімату і просто любові до саун.

Фінська сауна сьогодні надзвичайно популярна не тільки в Фінляндії, але і по всьому світу, зокрема і у готелі “Галактика”. Вона становить деяку конкуренцію російській лазні, хоча методи парки в них абсолютно різні і націлені вони на різний результат. Російські лазні славляться наявністю рясного пара, у фінській ж сауні не дивлячись на досить високі температури, які часом досягають 100 градусів за Цельсієм, вологість є досить низькою - мінімальної.

Що стосується оздоровчих ефектів, якими славиться фінська сауна, то сюди можна віднести - дуже швидке і ефективне прогрівання тіла і як наслідок виведення через піт всіх шлаків і бруду, які накопичилися в порах шкіри. Деякі любителі приємних ароматів і розслаблення воліють використовувати фінську сауну в якості місця для релаксації. Але не варто забувати, що тривале перебування в сауні може нашкодити вашому здоров'ю. Тому після її відвідин дуже до речі буде охолодити і підбадьорити свій організм, прийнявши холодний душі або занурившись в басейн.

Таємниця оздоровлювальної дії лазень – в особливому мікрокліматі, який досягається за допомогою спеціальних конструкцій печі, приміщень, самої будівлі. Ось чому ванна, якою б гарною та сучасною вона не була, не може замінити лазню.

Після важкого, виснажливого робочого дня вам дозволить розслабитися сауна «Галактика». Насамперед вона працює на дровах. Завітати в сауну ви можете в будь-який момент, адже ми забезпечимо вас ароматичними маслами, рушниками, простирадлами і взуттям (надаються безкоштовно). У фінській сауні «Галактика» ви самі можете регулювати температуру методом докидання дров від 70-120 градусів. Також є можливість додавати до води масла, що дасть відчути ароматизовану пару, і цим самим отримати ще більше задоволення від відпочинку.

А охолодитися ви зможете в басейні, обладнаному протитечією, або маленькому контрастному басейні. І звісно, яка сауна без релаксу. Тут до ваших послуг і телевізор з кабельним телебаченням, телефон, масажна кімната, а також замовлення страв та напоїв з бару безпосередньо в сауну (+10% до загальної вартості за доставку). По бажанню Ви також можете замовити фітнес-чай. 

Приємним бонусом до всіх вищеперерахованих переваг стане сервіс та обслуговування. Без Вашого прохання вас ніхто не потурбує, адже сауна знаходиться в окремому приміщенні, а наші працівники ну дуже поважають особистий час і простір гостей. Варто також зауважити, що прибирання та дезінфекція проводяться після кожного замовлення, тож за чистоту можете бути впевнені. Ми працюємо для Вас тільки з усмішкою та глибокою повагою, і будемо раді організувати для Вас незабутній відпочинок!

Комплекс працює цілодобово.

  • Вартість відпочинку в понеділок, вівторок, середу, четвер— 500грн / 4 особи / годину.
    За кожну наступну особу доплата 180 грн / годину.
  • В п'ятницю, суботу, неділю - 600 грн  /4 особи / годину.
    За кожну наступну особу доплата 180 грн / годину.
  • Діти до двох років - безкоштовно (обов'язково із супроводом батьків)
  • Діти 3-11 років - 50% знижки
  • Максимальна кількість осіб в приміщенні - 10
  • "Груповий тариф - 150 грн/особи"

Можливість бронювання за телефонами:  (067) 406-96-96, (032) 296-26-96
 
*Адміністрація залишає за собою право на зміну вартості послуги.

Галерея