ФІнська сауна з басейном

Опис


Різні народи винайшли різні типи лазень. Усім відома, наприклад, російська лазня. Однак сьогодні популярнішою є саме фінська сауна. Фінська сауна передбачає температуру 100-120° і вологість 5-7%.

Глибоке прогрівання тіла та його охолодження за допомогою водних процедур тренує терморецептори шкіри, центри терморегуляції, центральну нервову систему, капіляри, потові залози. Вплив високої температури активізує кровообіг та обмін речовин. Разом із потом з організму виводяться шлаки, зі шкіри злущується зовнішній шар епідермісу.

Таємниця оздоровлювальної дії лазень – в особливому мікрокліматі, який досягається за допомогою спеціальних конструкцій печі, приміщень, самої будівлі. Ось чому ванна, якою б гарною та сучасною вона не була, не може замінити лазню.

Після важкого, виснажливого робочого дня вам дозволить розслабитися сауна «Галактика». Насамперед вона працює на дровах. Завітати в сауну ви можете в будь-який момент, адже ми забезпечимо вас ароматичними маслами, рушниками, простирадлами і взуттям (надаються безкоштовно). У фінській сауні «Галактика» ви самі можете регулювати температуру методом докидання дров від 70-120 градусів. Також є можливість додавати до води масла, що дасть відчути ароматизовану пару, і цим самим отримати ще більше задоволення від відпочинку.

А охолодитися ви зможете в басейні, обладнаному протитечією, або маленькому контрастному басейні. І звісно, яка сауна без релаксу. Тут до ваших послуг і телевізор з кабельним телебаченням, телефон, масажна кімната, а також замовлення страв та напоїв з бару безпосередньо в сауну (+10% до загальної вартості за доставку). По бажанню Ви також можете замовити фітнес-чай. 

Комплекс працює цілодобово.

  • Вартість відпочинку в понеділок, вівторок, середу, четвер - 330 грн / 4 особи / годину.
    За кожну наступну особу доплата 90 грн / годину.
  • В п'ятницю, суботу, неділю - 390 грн  /4 особи / годину.
    За кожну наступну особу доплата 90 грн / годину.
  • Діти до двох років - безкоштовно
  • Діти до 12 років - 50% знижка
  • Максимальна кількість осіб в приміщенні - 10
  • Масаж — за попередньою домовленістю.

Можливість бронювання за телефонами:  (067) 406-96-96, (032) 296-26-96
 
*Адміністрація залишає за собою право на зміну вартості послуги.

Галерея