Кожен, хто хоча б раз відпочивав у комплексі “Галактика” чув або ж користувався нашими послугами для оздоровлення душі та тіла. У перелік входять фінська сауна, римська парна, руська баня, тренажерний зал та солярій, тобто кожен зможе вибрати саме те, що любить. Якщо ви ще не бували у нас та не чули про всі перераховані послуги, тоді зараз ми розповімо про всі переваги та недоліки кожної з них окремо. Отож, почнемо з початку:
Фінська сауна з басейном
Фінська сауна переводитися дослівно, як будинок з дерева. У Фінляндії сауни дуже широко поширені. Можете тільки уявити собі, на кожного фіна тут доводиться по дві сауни. Пов'язано це по більшій мірі з особливостями фінського клімату і просто любові до саун.
Фінська сауна сьогодні надзвичайно популярна не тільки в Фінляндії, але і по всьому світу, зокрема і у готелі “Галактика”. Вона становить деяку конкуренцію російській лазні, хоча методи парки в них абсолютно різні і націлені вони на різний результат. Російські лазні славляться наявністю рясного пара, у фінській ж сауні не дивлячись на досить високі температури, які часом досягають 100 градусів за Цельсієм, вологість є досить низькою - мінімальної.
Що стосується оздоровчих ефектів, якими славиться фінська сауна, то сюди можна віднести - дуже швидке і ефективне прогрівання тіла і як наслідок виведення через піт всіх шлаків і бруду, які накопичилися в порах шкіри. Деякі любителі приємних ароматів і розслаблення воліють використовувати фінську сауну в якості місця для релаксації. Але, не варто забувати, що тривале перебування в сауні може нашкодити вашому здоров'ю. Тому після її відвідин дуже до речі буде охолодити і підбадьорити свій організм, прийнявши холодний душі або занурившись в басейн.
Римська парна з джакузі
Вважається, що традиція паритися в лазні зародилася в Давньому Римі, і римські лазні (терми) відрізнялися розкішшю, витонченістю і багатством внутрішнього оздоблення. Терми складалися з великої кількості приміщень, що вказувало певні правила, як ходити в лазню.
Конструктивні особливості лазні полягають в наступному: стать і лежаки, облицьовані мармуром, в термах підігріваються, і гарячий камінь, на якому так приємно лежати, розслабляє і відновлює весь організм.
Повітря в римській лазні, який зазвичай ароматизують цілющими маслами, вологе (практично, 100%), температура досягає 60 ° С. Густа пара, м'яке тепло, що обволікає тіло, сприяє поступовому прогріванню організму, в результаті відкриваються пори, очищається шкіра, прискорюється обмін речовин і відбувається омолодження всього організму.
Римська лазня служить профілактикою захворювань серцево-судинної, дихальної, ендокринної системи, однак при деяких захворюваннях відвідування лазні може нашкодити (онкологія, гострі захворювання дихальних шляхів і т.д.), тому консультація лікаря перед відвідуванням лазні таким людям необхідна.
Після римської лазні кожному буде приємно поніжитись у джакузі. Гідромасажні ванни (або ж джакузі) з'явилися в середині двадцятого століття для використання в терапевтичних цілях. Вони одразу здобули популярність за рахунок своїх корисних властивостей для організму.
Гідромасаж рахують по ефективності на другому місці після мануальних технік. Він такий же корисний, як і звичайний масаж, тільки при цьому додається лікувальна дія води. Занурене у воду тіло відчуває менший біль, втому і напругу.
Джакузі в якості лікувальних процедур використовується в терапії імунних розладів, хвороб опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту, при нервових і статевих розладах, при порушеннях кровообігу і ожирінні.
Людина, занурюючись у воду, відчуває розслаблення, м'язові затиски знімаються, відходить біль. За рахунок подачі води під тиском поліпшується кровообіг.
Лазня на дровах з басейном
Традиційну Лазню на дровах ще називають парною. Температура повітря в термальній камері (так називають парилку) зазвичай досягає + 40-60⁰C. Вологість повітря може коливатись від 40% до 90-100%.
У лазні, крім високої температури, присутня ще і висока вологість, тому випаровування поту утруднено, і він просто стікає по шкірі. В результаті поверхня тіла може нагріватися до 39-44⁰C, а температура внутрішніх органів підвищується до 38-39⁰C.
При цьому в організмі відбуваються численні зміни: розширюються підшкірні судини, за рахунок втрати рідини підвищується в'язкість крові, її згортання, частішає дихання, частота пульсу підвищується на 25-30 ударів в хвилину, розслабляються м'язи, виділяються різні біологічно активні речовини, розширюються бронхи, в них зменшується кількість слизу, прискорюється обмін речовин. Коли людина виходить із лазні і обливається холодною водою, частота пульсу різко падає, судини звужуються. Що може бути кращим, ніж після хорошої баньки окунктись в холодний басейн на відкритому повітрі?! Отож бо і воно…
Тренажерний зал
Користь від фізичних навантажень доведена вже давно. Тримати своє тіло в тонусі просто таки необхідно, тож відвідування тренажерного залу для людини, яка слідкує за здоров’ям свого тіла обов’язкове. Приїхавши в готель у Львові “Галактика” ви отримуєте можливість безкоштовно відвідувати тренажерний зал, не варто втрачати можливість доглядати за собою. Проводьте час з користю!
Солярій
На території готельно-відпочинкового комплексу “Галактика” всім відвідувачам надається можливість відвідати наш новенький солярій. Ви запитаєте, навіщо це вам? Тоді наводимо аргументи, чому все таки потрібен солярій для відвідування:
-
Під дією ультрафіолету утворюється вітамін D, який відповідає за засвоєння кальцію і фосфору. Ці мікроелементи впливають на міцність наших кісток, беруть участь в обміні речовин і енергії.
-
Солярій сприяє виробленню ендорфінів - гормонів щастя і задоволення. Але для синтезу цих гормональних речовин буде куди корисніше займатися в тренажерному залі або будинку, не ризикуючи зашкодити шкірі.
-
Ультрафіолет покращує стан шкіри. Про користь солярію при шкірних захворюваннях говорять багато любителів позасмагати взимку. Так, помірні дози ультрафіолету надають позитивний вплив на хронічний перебіг екземи, псоріазу, атопічного дерматиту. У перші дні після відвідування солярію шкіра дійсно очищається, зменшуються ознаки запалення, стають менш помітними пігментні плями.Бореться зі стресом і депресією
-
Ультрафіолет допомагає боротися зі стресом. Цю корисну властивість солярію можна оскаржити. Тож, коли ви вперше приходите за штучною засмагою, ультрафіолет розслабляє, дарує відчуття приємної втоми, допомагає забути про проблеми. Але з часом заспокійлива дія солярію припиняється, настає звикання. Та й ультрафіолетовий вплив саме по собі є стресом для клітин, викликає збій в роботі імунної системи, сильно стомлює і на деякий час знижує активність природних захисних механізмів.
-
Солярій готує шкіру до засмаги. Якщо ви взимку плануєте відпочинок у спекотній країні, варто використовувати ультрафіолет для плавного переходу з холодного клімату в теплий. Рекомендується застосовувати генератор з невеликою дозою В-променів. Достатнього всього 1 сеансу тривалістю не більше 5 хвилин, щоб підготуватися до поїздки в заморські країни.
Якщо вас зацікавила хоча б одна із запропонованих послуг після всіх наведених вище аргументів, тоді не зволікайте та замовляйте собі підходящу за телефоном на сайті або натиснувши кнопку “Забронювати” чи просто на рецепції у адміністратора. Ми завжди будемо раді допомогти вам з вибором. Приємного вам відпочинку!