Ресторан у Львові Галактика

Опис


Що вам більше до смаку: європейська чи українська кухня? Важко визначитися? Завітайте в ресторан «Галактика» - там вам точно не доведеться вибирати, адже шеф-кухар ресторану готує на стільки смачно, що з’їсти захочеться все!

У ресторані «Галактика» пропонує здавалося б традиційні деруни з грибним соусом, вареники зі шкварками, стейки, шашлики різноманіття риби та інше, смак яких зазвучить для вас по-новому. А фірмова страва гусяча печінка з ягодами взагалі переверне ваше уявлення про їжу.

Варто спробувати раз, аби назавжди стати клієнтом ресторану «Галактика».

Більше того, є велика та мала зали ресторану, розраховані на 70 та 350 осіб, що ідеально підходить для святкування днів народжень, весіль, хрестин, банкетів, бізнес-ланчів, ділових зустрічей, корпоративних свят, днів народжень, пізньої вечері, приємного вік-енда, фуршетів.

Поєднання смачної кухні, вишуканого сервісу і затишної атмосфери назавжди поселяться у вашому серці.

Ресторан «Галактика» також прекрасне місце для проведення весілля, уродин, чи ювілеїв. Вам не доведеться чаклувати тиждень на кухні, скуповувати супермаркети і пекти пляцки. Про те аби на ваших столах було вдосталь смачних страв і якісних напоїв подбає ресторан «Галактика». Ми зробимо все, аби ви на святі відпочивали, а не розпорошувалися на дрібниці.

Смачна їжа – це своєрідне мистецтво, яким ми оволоділи досконало. Завітайте в ресторан «Галактика» і переконайтеся в цьому самі.

До послуг відвідувачів стоянка під охороною.

Пропонуємо для святкування наступні зали:

  • Весільний
  • Банкетний
  • Для випускників

За бажанням клієнта - ексклюзивний сценарій проведення свята. Ми подбаємо, аби на вашому святі все було бездоганно та неповторно.

Галерея