День Валентина у Галактиці

10 Лютого 2020

День закоханих, тобто день св.Валентина в Україні почали святкувати досить недавно, але саме це свято стало найромантичнішим днем у році. У цей день закохані роблять половинкам пропозиції, одружуються і просто ощасливлюють своїх половинок подарунками, увагою та сюрпризами. Комплекс “Галактика” цього року зробить це свято для вас справді казковим та романтичним, тож ознайомлюйтесь!

Історія виникнення свята

Про життя Валентина ходить дуже багато легенд, але достовірно відомо, лише те, що жив він у Італії за часів правління імператора Клавдія II, який дуже пишався військовою доблестю своїх солдатів і не дуже жалував християн. Для збереження військового духу імператор видав указ, що забороняє солдатам одружуватися, так як вважав, що вступив у шлюб занадто багато часу проводить в сім'ї і зайнятий думками не про благо імперії і військової доблесті, а про своє родинне вогнище. Незважаючи на імператорську заборону, молодий священик (за деякими даними, єпископ) Валентин таємно вінчав закоханих солдатів. Ходять також легенди, що якось Валентин зцілив сліпу дочку одного з римських сановників, після чого вона закохалася в нього. Таємна діяльність святого Валентина недовго була секретом, і незабаром слух про неї дійшов до імператора. Розлючений імператор наказав стратити священика. Страта була зроблена 14 лютого 269 року. 

Подейкують також, що в ніч перед стратою Валентин написав лист, повний почуттів, дівчині, яку він зцілив. Це всього лише припущення, і як все було насправді, ми не знаємо і вже ніколи не дізнаємося, але безсумнівно одне - Валентин дійсно загинув в ім'я Любові. Ось тому про Валентина не забули й обрали заступником всіх закоханих. Як християнський мученик, що постраждав за віру, він був канонізований католицькою церквою. В Європі день Святого Валентина відзначається з ХIII, в США з XVIII століття, а в кінці XX століття дійшов і до нас і подарував нам можливість хоча б один раз на рік сповна виразити всю свою любов нашим близьким і показати, наскільки сильно ми їх любимо.

Святкуйте день закоханих з нами!

Зваживши всю важливість свята для наших закоханих, ми підготували для Вас цілу програму святкування! У нас ви потрапите в чарівний світ романтики, для Вас буде вечірка з живою музикою, в репертуарі музикантів найромантичніший репертуар пісень всіх років, також буде розіграно безліч подарунків для проведення найромантичнішого вечора, в тому числі і сертифікати на відвідування джакузі. Ми гарантуємо найромантичнішу атмосферу з ніжним декором та фотозоною для найзакоханіших, а в залі на 300 людей зможуть розміститися всі бажаючі! З нашим оновленим святковим меню високої кухні ви почуватимете себе гостем у найкращому ресторані Львова, отож не зволікайте, телефонуйте та бронюйте місця на святкування цього чудового романтичного свята з нами! Всі деталі за номером +38 (067) 17 88 588; . Очікуємо Вас з нетерпінням!


Галерея